PLN
609 809 006
Koszyk
0

...jest pusty

Strona głównaWędkarstwo SpławikoweSpławikiSpławiki Stałe (Stacjonarne)Sensas
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
ŁOWISKA
Łowisko Komercyjne
FRYDMAN


REKLAMY

Sensas

ANTENKA

Druciane antenki są najdelikatniejsze i najczulsze. Idealnie pokazują brania niewidoczne na innych antenkach. Ich średnice wahają się między 0,4 a 08mm (po pomalowaniu). Zwykle używa się ich w połączeniu z cienkimi żyłkami i małymi haczykami. Wszystkie nasze metalowe antenki malowane są farbami fluorescencyjnymi najwyższej jakości.

Antenki z włókna szklanego. Wykonuje się je z czystego włókna szklanego a następnie pokrywa czerwonym, żółtym lub pomarańczowym lakierem. Występują w średnicach od 0,8 do 1,5mm. Jest to najbardziej uniwersalny typ antenek. Są dobrze widoczne, czułe i trwałe.

Pełne anteny plastikowe. Są bardzo często używane. Ich główną zaletą jest doskonała widoczność, możliwość łatwej zmiany koloru poprzez malowanie markerem lub farbką. Pozwalają też na zastosowanie większych przynęt. Stosowane przez nas średnice to 0,6 do 4,5mm.

Puste anteny z plastiku. Są często stosowane w wagglerach i spławikach bolońskich oraz w modelach przeznaczonych na karpie. Zwykle używamy średnic od 1 do 6mm. Doskonale widać je nawet przy złej pogodzie czy z dużej odległości. Utrzymają też największe przynęty.

KORPUS

Istnieje niezliczona ilość typów korpusów. Aby uprościć zagadnienie możemy powiedzieć, że bardziej kuliste stosuje się na wody płynące a „ołówki” na stojące. Nasze spławiki wykonujemy z balsy, materiału mocnego i czułego oraz z pianki poliuretanowej. Ma ona te same własności co balsa ale jest jeszcze mocniejsza i całkowicie wodoodporna.

OCZKO

Oczka mocowane są najczęściej w górnej części korpusu spławika. Mogą też pojawić się na antence, u jej nasady. Tak skonstruowany spławik łatwiej przytrzymać w płynącej wodzie a jego korpus nie wychyla się ponad powierzchnię. Daje to większą kontrolę i pozwala łowić ze szczytówką ponad powierzchnią wody dzięki czemu zacięcie będzie dokładniejsze. Żyłka może też zamiast przez oczko przechodzić przez korpus spławika. Takie rozwiązanie stosuje się najczęściej w modelach przeznaczonych na duże ryby. Żyłka nie uszkadza ich korpusu, nawet gdy jest najmocniej napięta.

LAKIER

Wszystkie spławiki w naszej ofercie malowane są najwyższej jakości lakierami anty kapilarnymi. Dzięki temu są całkowicie wodoodporne i łatwo pokonują napięcie powierzchniowe.

KIL

Metalowe kile. Wszystkie nasze kile zabezpieczone przed korozją. Są to najczęściej używane kile, występuję w spławikach wszystkich typów, od uklejowych po rzeczna dyski. Pozwalają utrzymać wysoką czułość i stabilność spławików. Najczęściej używa się średnic od 0,8 do 2mm. Kile z włókna szklanego. Używa się ich w najmocniejszych karpiowych spławikach. Są giętkie i niezwykle wytrzymałe. Pojawiają się też w spławikach do bolonki. Kile węglowe. Są lżejsze i sztywniejsze niż szklane. Sięgamy po nie częściej, zwłaszcza w spławikach przeznaczonych na głębokie łowiska lub do łowienia z opadu.

Sensas
...jest pusty

Szybki kontakt
Piotr Łukaszczyk
ul: Na Równi 2a
Nowy Targ

Tel: 609-809-006

Email:
sklepwedkarski@
studiowedkarskie.pl
Skype: STUDIOWEDKARSKIETryb SkypeMe™!
 
NR KONTA DO PRZELEWU PKO BP ODZ ZAKOPANE KRUPÓWKI 71
88 1020 3466 0000 9702 0026 3038
 
Fenwick

Fenwick

GRAFF

GRAFF

Tłumacz Google
Zapisz się do newslettera
Przepisz kod z obrazka:
Oszczędź 20% na przesyłce
używając karty płatniczej
Zamów online
kontakt 8:00 - 16:00
Darmowa wysyłka
dla zamówień powyżej 600 zł